Про компанію

Cистема дентальних імплантатів ImpLife ® орієнтована на професійні потреби стоматолога в досягненні довгострокового функціонального і естетичного результату.

Наші вироби поєднують надійність, зручність застосування з сучасними технологіями і клінічними дослідженнями. Це пояснює їх чудові якості, ефективність і широке визнання. Свобода дій в імплантології є кращим рішенням для Ваших пацієнтів.


Система ImpLife® пропонує:

Імплантологу - свободу у виборі асортименту імплантатів для різних хірургічних протоколів, чудову первинну стабільність незалежно від якості кістки.

Ортопеду - свободу у виборі виду протезування в різних клінічних ситуаціях. Набір стандартних та індивідуальних ортопедичних рішень, що дозволяють досягати високу ефективність від проведеного лікування в кожному випадку.

Зубному техніку - свободу у виборі ортопедичних компонентів, що дозволить реалізувати ідеальний дизайн, функціональність і естетику у відповідності з очікуваннями Вашого пацієнта.

Єдина платформа для всіх діаметрів імплантатів системи гарантує успішну комунікацію в ланцюжку «хірург-ортопед-зубний технік».

Критерієм успіху стоматологічної практики є успішний результат лікування, вдячний пацієнт і задоволення від робочого процесу. Ми розділяємо Вашу відповідальність перед пацієнтами і гарантуємо високий рівень сервісу. У разі форс-мажорних обставин ми робимо заміну компонентів системи в найкоротші терміни.

Система дентальних імплантатів Implife® виробляється відповідно до Системи управління якістю та вимогам стандарту BS EN ISO 9001:2000. Якість продукції підтверджена Міністерством охорони здоров'я України (свідоцтво № 8204 \ 2008). Моделі імплантатів захищені патентами України № 25029, № 23299, № 27037, № 33592.